Moteriški batai

Batai, batai, batai… Vienas dingo – nerandu. Aš su vienu bateliu, niekur eiti negaliu. Pamenate, kaip dažnai vaikystėje kartodavome šį ketureilį? O kaip dabar dažnai atsistoję priešais savo turimų batų kolekciją vis kraipote galvą, kuriuos šiandien užsidėti? Rieker, Loreta Vitale, Marco Tozzi, Tamaris, Caprice, Pepe Jeans, Venezia, Toscanio,Pikolinos, S. Oliver, Eximp, Alpina, Imac – tai vienos žinomiausių ir patikimiausių batų gamintojų firmų, kuriomis mes prekiaujame. Jeigu mėgstate kokybiškus ir patikimus, ne vienerius metus nešiomus batus, tikriausiai jau seniai būsite atradę šiuos prekės ženklus. Netikite, užsisakykite mūsų naujienlaiškį, gaukite 5% nuolaidą ir Jus pasieks batai pigiau. 

Batai šventėms

Kartais šventės užklumpa nelauktai ir kvietimas svečiui į vestuves, gimtadienį, jubiliejų ar didesnį draugų susibūrimą būna vos už kelių savaičių. Kai batų reikia čia ir dabar, prisimenam, kad moteriški batai internetu ir vyriški batai internetu yra geriausias sprendimas. Kokybiška avalynė yra puikus baigiamasis bet kokios aprangos akcentas.  

Į ką atkreipti dėmesį perkant batus

• Išskirtinumas. Naujos batų poros originalus dizainas prikaustyspraeivių žvilgsnius gatvėje, renginyje fotografai atkreips į jus dėmesį, o patys jausitės išskirtiniai. Patikimi batų gamintojai S. Oliver, Eximp, Alpina, Imac, Tamaris, Caprice, Pepe Jeans, Venezia, Toscanio,Pikolinos, Rieker, Loreta Vitale, Marco Tozzi tikrai žino, kaip nustebinti savo klientus ir kiekvieną naują sezoną ieško dar nematytų medžiagų batų pasiuvimui, dizaineriai vis tobulina modelius, kruopščiai atrinkinėja pačias madingiausias spalvas ir jų derinius. 

Kodėl verta pirkti batus internetu?

Batus patogiai pasimatuoti galėsite bet kuriuo paros metu, kai kojos dar nėra iš nuovargio patinusios. 

Vasara. Kas geriau už basutes?

Nors vasarą dažniausiai esame linkę rinktis atvirą avalynę, ne ką mažiau dėmesio susilaukia ir sportiniai bateliai.  

Batams 2 metai, o atrodo, kad nuo vitrinos

Norint batus nešioti ne vienerius metus būtina juos tinkamai prižiūrėti. 

2019 avalynės trend’ai

2019 metų avalynės mados pasižymi naujovėmis.  

Įspirtukės – kaip jas derinti?

Nepakeliamų karščių metu vasarą nėra geresnio pasirinkimo už įspirtukes 

Batai kelionei – kokius pasiimti?

Patogi avalynė ir gera kelionė visuomet eina koja kojon!

  • bendraukime