Prekių grąžinimo sąlygos

 • PREKIŲ GRĄŽINIMAS

  Šios grąžinimo taisyklės galioja tik perkant internetu. Kitu atveju reikia kreiptis į tą parduotuvę, kurioje įsigijote norimą grąžinti prekę.

  Elektroninėje parduotuvėje agbatai.lt įsigytas prekes grąžinti galima:

  1) Į artimiausią fizinę „A&G BATAI”, ‘’RIEKER” ar “NICOLO FERRETTI’’ parduotuvę, priklausomai, kurio prekės ženklo prekę įsigijote. Norimą grąžinti prekę atneškite į Jums patogiausią fizinę parduotuvę, kartu turėkite PVM sąskaitą faktūrą bei užpildytą grąžinimo formą kurioje nurodomi: užsakymo numeris, pagal kurį buvo įsigytą prekė, banko sąskaita, į kurią bus grąžinti pinigai. Fizinėje parduotuvėje pinigai Jums nebus grąžinti grynaisiais. Jums reikės palikti prekę ir užpildytą grąžinimo formą parduotuvėje, o pinigai bus pervesti į Jūsų banko sąskaitą per 14 darbo dienų.

  2) Siuntimas per kurjerį. Norėdami grąžinti prekę per kurjerį, turėsite susisiekti su klientų aptarnavimo vadybininku el. paštu agbatai@ageseta.com arba telefonu +37062030054. Grąžindami prekes per kurjerį, turėsite užpildyti grąžinimo formą ir įdėti kartu su grąžinama preke. Prekes grąžinti būtina „SIUNTĖJO“ adresu, kuris buvo nurodytas ant gautos siuntos. Kurjerio paslaugas apmokate savo lėšomis.

  Kokybiškas prekes galima grąžinti per 14 dienų, jei:
  - grąžinama prekė yra originalioje tvarkingoje pakuotėje;
  - prekė yra nenaudota;
  - prekė yra nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės, maišeliai ir kt.);
  - grąžinant prekę pateikiamas jos įsigijimo dokumentas - PVM sąskaita faktūra.

  Prekės grąžinimas įsigijus netinkamos kokybės prekę atliekamas vadovaujantis Lietuvos Respublikos civiliniu kodeksu bei Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo ir pačiomis Mažmeninės prekybos taisyklėmis.
  Įsipareigojame grąžinti sumokėtus pinigus arba pakeisti prekę nauja, jei netinkama prekės kokybė atsirado dėl gamintojo kaltės.


  PINIGŲ GRĄŽINIMAS


  Jei prekė grąžinama į parduotuvę, pinigai pervedami į jūsų nurodytą banko sąskaitą per 14 darbo dienų.

  Jei Jūsų grąžinamos prekės pristatomos kurjerio pagalba, mūsų darbuotojai per 14 darbo dienų įvertina ar buvo laikomasis aukščiau išdėstytų sąlygų ir pinigai pervedami į nurodytą banko sąskaitą. Jei grąžinimo sąlygos bus pažeistos, pinigai nebus grąžinami.

  Jei GAUTAS ne tas produktas, kurį klientas užsakė, prašome iškarto informuoti elektroniniu paštu - agbatai@ageseta.com. Įsipareigojame kuo greičiau pakeisti tokią prekę į tinkamą ir apmokėti visas siuntimo išlaidas arba, klientui reikalaujant, grąžinti pinigus per 14 darbo dienų. 

  Pinigai už pristatymą nėra grąžinami.