Į ką atkreipti dėmesį perkant batus

Į ką atkreipti dėmesį perkant batus

• Išskirtinumas. Naujos batų poros originalus dizainas prikaustyspraeivių žvilgsnius gatvėje, renginyje fotografai atkreips į jus dėmesį, o patys jausitės išskirtiniai. Patikimi batų gamintojai S. Oliver, Eximp, Alpina, Imac, Tamaris, Caprice, Pepe Jeans, Venezia, Toscanio,Pikolinos, Rieker, Loreta Vitale, Marco Tozzi tikrai žino, kaip nustebinti savo klientus ir kiekvieną naują sezoną ieško dar nematytų medžiagų batų pasiuvimui, dizaineriai vis tobulina modelius, kruopščiai atrinkinėja pačias madingiausias spalvas ir jų derinius. 

• Patvarumas. Mylimus batus tikrai norite nešioti ne vieną sezoną. Ar teko girdėti, kad vokiška avalynė moterims patikimiausia? Tokių modelių pasirinkime turime ne vieną dešimtį.
• Stilius. Dabar jau nebėra būtinybės batus derinti prie aprangos detalių, spalvų ar rankinės. Batai gali spindėti arba priešingai – būti subtilūs ir nepastebimi, jei renkatės spalvotą aprangos eilutę.
• Suderinamumas. Jeigu tik norėsite, mūsų profesionalūs konsultantai mielai parinks prie išsirinktos batų poros tinkančią rankinę ar dabar taip mylimą ir mėgstamą kuprinę. Jų gamintojai taip pat plačiai pasaulyje žinomi: Remonte, Toscanio, Rieker.
• Klasika. Norit vertingos klasikos - juodos ar rudos spalvos batai bus visada tinkamas pasirinkimas tiek vyrams, tiek moterims. Jei jus vilioja elegancija – juodų batų ir raudonos rankinės, arba atvirkščiai - derinys privers pastabesnius suklusti. Taip pat kaip ir išskirtiniai verstos odos vyriški aulinukai arba blizgūs moteriški ilgaauliai batai.
• Spalvos. Nors spalvotus batų derinius (taip, galima pasiūloje rasti ir skirtingų spalvų batus) labiau linkstama avėti vasarą, bet vis labiau nebesibaiminama ir linksmų spalvų batukus rinktis atšiaurę žiemą ar darganotą rudenį. Parodykite visas savo unikalios asmenybės savybes su originaliais batais.
  

  • Prenumeruok ir laimėk

    bendraukime