Avalynės viršaus sudėtis Tekstilė ir kitos medžiagos
Avalynės vidaus sudėtis Natūrali oda ir tekstilė
Avalynės pado sudėtis Natūrali oda ir kitos medžiagos
Natūrali oda Kitos medžiagos
Tekstilė    

Rieker ANTISTRESS (Antiįtampos) Technologija 

Lighter (Lengvumo technologija)

Specialūs gamyboje naudojami komponentai ir unikalūs konstrukcijos metodai užtikrina Rieker avalynės lengvumą ir patogumą.

Flexibility (Lankstumo technologija) 

Rieker avalynė yra ypatingai lanksti (nėra laužimo pojūčio) ir leidžia pėdoms laisvai judėti visą dieną nepriklausomai nuo pėdoms tenkančio fizinio krūvio. Avalynė yra rankų darbo siuvimo, kuris užtikrina optimaliausią tinkamumą visiems laikams. 

Roomier (Erdvumo technologija) 

Speciali Rieker bato forma (bato priekinė dalis) užtikrina daugiau erdvės bato priekyje, kuri leidžia pėdai ekstra situacijomis greitai prisitaikyti prie avalynės.

Shock Absorbing (Smūgio sulaikymo technologija) 

Rieker Antistress technologijos pado sistema amortizuoja (palengvina) sukibimą su paviršiumi. Avalynei sukibus su paviršiumi yra paskleidžiamas suspaudimas visame pado plote tokiu būdu išvengiant diskomforto vienoje vietoje. 

Caprice technologijos paaiškinimas – „Įsivaizduokite vaikščiojantys su aukštakulne avalyne tarsi eitumėte debesimis...“!

RollTec (Natūrali kulno linkio technologija)

Caprice pritaikė natūralią kulno lenkimosi technologiją ir atsižvelgė į tai gamindami avalynės kulnus. Ši kreivė palengvina natūralią žmogaus eiseną ir mažina smūgį su paviršiumi. Tokiu būdu Caprice saugo žmogaus nugarą.

Super Flexible Technology (Lankstumo technologija) 

Ši technologija pasižymi ypatingu lankstumu. Unikali bato pado ir priekio konstrukcija suteikia batui puikų lankstumą. Tik avint Caprice avalynę, kuri juda taip pat kaip Jūs judate, bus galima iškart pajusti skirtumą. 

Anti-shock Technology (Antišoko technologija) 

Anti-Shock - kulno viduje esantys amortizuojantys (suslėgto oro) vamzdeliai ir stabilizatoriai sumažina apkrovą stuburui, jo slanksteliams ir sąnariams iki 50%, leidžia pėdoms nepavargti daug vaikščiojant. Šie vamzdeliai gali būti įdėti į skirtingo aukščio stilingus kulnus. Rekomeduojama keičiant pakalą jos nenuimti ir sulyginus (kreiptis į batsiuvį) uždėti ant viršaus naują pakalą. Tokiu būdu išlaikysite ir toliau efektyviai veikiančią technologiją. 

 On Air Technology (Lengvumo technologija) 

Caprice avalynės viduje įdėta speciali membrana su 300 pusrutulinių griovelių ir padarytos ventiliacinės akutės, atliekančios antibakterinę funkciją. Ši technologija veikia išvien - apsaugo pėdą nuo drėgmės ir prakaito, masažuoja pėdas, nuolat skatindama jų kraujo apytaką ir apsaugodama nuo nuospaudų. 

close

Norų sąrašas