Filtras
Kategorija
Kaina
Dydis
Tipas
Moterims / Vyrams
Gamintojai
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Spalva
Kategorija
Sezonas
Bato išorė
Užpildas
Plotis
Savybės
Užsegimo tipas
Parduotuvės
  • Vilnius

  • Kaunas

  • Klaipėda

  • Šiauliai

  • Panevėžys

Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Filter

Vyriški batai

Vyriški batai – svarbus stiliaus akcentas

Stilingi vyriški batai yra svarbi kiekvieno vyro garderobo dalis. Labai dažnai sakoma, kad apie vyrą galima spręsti iš jo batų, tad tinkamas batų pasirinkimas - labai svarbu kuriant stilingą įvaizdį. Mūsų parduotuvėje rasite platų vyriškų batų pasirinkimą. Siūlome tik aukštos kokybės avalynę iš geriausių gamintojų.

Kaip išsirinkti?

Mūsų asortimente rasite įvairių vyriškų batų. Siūlomi klasikiniai vyriški batai, laisvalaikio batai, sportui skirta avalynė. Norėdami išsirinkti Jums geriausiai tinkančius batus, peržvelkite mūsų turimą asortimentą. Visus batus galite rasti kategorijoje „Vyriški batai”. Jeigu tiksliai žinote, kokiam sezonui batų ieškote, galite pasirinkti, ar tai turėtų būti vasarai, ar rudeniui skirti batai. Tuomet sistema atrūšiuos tik tam sezonui skirtus batus. Taip pat galite pasirinkti gamintoją, spalvą arba batų tipą. Pavyzdžiui, galbūt Jums reikalingi lygiapadžiai vyriški batai, o gal įspirtukės ar sandalai. Visų šių batų pasirinkimas mūsų parduotuvėje platus, tad tikrai rasite, ką išsirinkti.

Kaip pirkti?

Išsirinkę patikusius batus, vieno mygtuko paspaudimu galite juos įdėti į krepšelį, pasirinkti apmokėjimo būdą ir pristatymą. Tačiau prieš pirkdami susipažinkite su prekės informacija, kurią skelbiame prie visų parduodamų batų. Čia rasite informaciją apie tai, kur batai pagaminti, kokios jie yra medžiagos. Taip pat nepamirškite pasirinkti tinkamą dydį. Tik įsitikinę, kad pasirinkote tuos batus, kurie Jums tinka, įkelkite juos į savo pirkinių krepšelį.

Kaip prižiūrėti batus?

Kad batai tarnautų ilgai ir išlaikytų savo išvaizda, svarbu ir tai, kaip juos laikote bei prižiūrite. Šiandien jau galima pasirūpinti naujų batų priežiūra juos impregnuojant. Įsigijus naujus batus, kol jie dar nėra dėvėti ar supurvinti, geriausia juos ši anksti impregnuoti. Tai padės apsaugoti batus nuo dulkių, nuo purvo. Impregnuoti batai daug ilgiau išlieka švarūs, ant jų paviršiaus nekimba purvas, jie mažiau drėksta.

Taip pat labai svarbu prižiūrėti batus kiekvieną dieną. Vyriški batai atrodys nepriekaištingai kiekvieną kartą juos avint, jeigu juos valysite laiku. Tai reiškia, kad batai turi būti valomi ne tik tuomet, kai atsiranda dėmės ar purvo, bet ir tuomet, kai jie atrodo švarūs. Tai reiškia, kad kiekvieną kartą grįžus namo, reikėtų išvalyti batus. Tam reikia naudoti specialiai gaminamas priemones. Pavyzdžiui, zomšiniai ar odiniai batai turi būti valomi su šioms medžiagoms skirtomis priemonėmis. Tik tuomet užtikrinti, kad batai nusivalys ir atrodys nepriekaištingai.

close

Norų sąrašas